Březen 2013

Výroční zpráva Aneb Bilancuju

18. března 2013 v 0:28 | Vyděšená prvorodička
Předloni touhle dobou jsem stále ještě nevzdávala studium na vysoké škole (vystřízlivění a následné ukončení studia přišlo až tak zhruba v dubnu...), chodila si hrát za dětmi do školky, uklízela u amerických manželů, prodávala náboženské suvenýry, sem tam umyla nádobí v nedaleké kavárně, po večerech topila žal i radost v alkoholu, nebo trápila tělo v rytmu hudby.
Nosila jsem oblečení XS/S, vydělala si na nájem a zajímalo mě, čím budu, až budu velká.

Před pikolou za pikolou Aneb Blogovaná

12. března 2013 v 22:40 | Vyděšená prvorodička
Když se začátkem prosince pod jedním z mých článků objevil komentář od Lady I. s odkazem, kde mě autorka blogu http://oh-my-lady.blog.cz ocenila, jakožto Originální český blog, mé srdéčko zaplesalo, a dala jsem si slib, že se taky jednou vrhnu na oceňování a vůbec adorování blogů a webů, které si (dle mého názoru) zaslouží vaši pozornost.


Jak se uživit sama Aneb Udělej tatínkovi pápá!

5. března 2013 v 18:53 | Vyděšená prvorodička
Miluju, jak se můj muž stará o naše Bábetko.
Zvykla jsem si, že můžu očekávat jeho podporu, oporu, pomocnou ruku, nohu, hlavu, cokoli...a to kdykoli potřebuju. Potřebuju udělat něco, k čemu jsou dobré obě ruce volné, potřebuju si na chvíli dáchnout, a nebo jen udělat kafe.
Stejně tak tatínek otevře svou náruč, pokud maminka vytáhne pekelný stroj - vysavač. A nebo zapomene koupit rajčata. (Chápejte, kvůli třem rajčatům oblékat sebe i dítě do současných plískanic, to je záležitost na půl hodiny, logisticky ztížená o trefení správného času, kdy dítě nespí, nejí, ani se na tyto činnosti nepřipravuje)